Strona główna » Nasze Produkty

Produkty

Reklama Wielkoformatowa

Wielki Format to najbardziej spektakularny i widoczny nośnik reklamy zewnętrznej. Duża, widoczna powierzchnia, starannie dobrane lokalizacje na najbardziej reprezentacyjnych obiektach zapewniają stały kontakt z odbiorcą reklamy. Wielki Format proponowany przez naszą firmę to plansza wykonana z winylu, zamontowana na metalowej konstrukcji przytwierdzonej do ściany budynku lub rozwieszona na rusztowaniu podczas remontu lub renowacji budynku zabytkowego.

Reklama na nośnikach komunikacji miejskiej

Przeprowadzamy również kampanie reklamowe na nośnikach komunikacji miejskiej. Ta forma reklamy stanowi doskonałe uzupełnienie reklamy wielkoformatowej. Jako ruchoma forma reklamy dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców, zapewnia wysoką częstotliwość kontaktów z przekazem reklamowym oraz długi czas ekspozycji (do 12 godzin). Oferujemy reklamy na nośnikach komunikacji miejskiej na terenie całego kraju. Materiał wykorzystywany do ekspozycji na pojazdach komunikacji miejskiej gwarantuje pełną odporność na warunki atmosferyczne oraz najwyższą jakość barw.

Identyfikacja wizualna firm

"Jak Cię widzą tak Cię piszą" - to znane powiedzenie odnosi się również do identyfikacji wizualnej firmy. Właściwe zaprojektowanie elementów identyfikujących ma bardzo duże znaczenie dla postrzegania przez Klientów i jest podstawą do budowy komunikacji firmy z otoczeniem. Proponujemy swoim Klientom projekty i wykonanie w zakresie znaku firmowego, wizytówek, papieru firmowego, szyldów itp. Gwarantujemy wysoką jakość proponowanych usług.

Nośniki wakacyjne

Nasza firma organizuje lokalizacje wg. indywidualnego zapotrzebowania Klienta w wybranych miejscowościach. W swojej ofercie posiadamy obecnie 34 lokalizacje tzw. wakacyjne, które systematycznie uzupełniamy o nowe. Oferta ta obejmuje Morze, Mazury i Góry. Organizujemy również kampanie z wykorzystaniem różnego rodzaju nośników na plażach, przy jeziorach i stokach górskich.

Malowidła Naścienne

Kolejna forma wielkoformatowej reklamy proponowana przez naszą firmę to malowidła naścienne. Wysoka jakość stosowanych przez nas farb zapewnia długoterminową ekspozycję reklamy i potwierdza pozycję Klienta na rynku.

Kasetony podświetlane

Wykonujemy również podświetlane kasetony. Jest to reklama umieszczona na obiektach należących do Klienta, stanowiąca zewnętrzną wizualizację firmy lub reklama umieszczona w innych prestiżowych punktach miasta.

Copyright 2009-2017 by www.adversus.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Adversus Reklama Wielkoformatowa Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-161, ul. Jawornicka 8 lok 403,
zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274516,

NIP 779-23-05-539, REGON 300526922, kapitał zakładowy 50.000 PLN